"Orzeł" lepszy od "Niedźwiadków". Żużlowcy przegrali z deszczem

"Orzeł" lepszy od "Niedźwiadków". Żużlowcy przegrali z deszczem - Zdjęcie główne

Drużyna HOLISTIC-POLSKA Rawicz uległa na własnym torze ekipie Orzeł Łódź w zaległym meczu 4. kolejki Nice PLŻ. Prowadzeni przez trenera Lecha Kędziorę goście nie mieli jednak łatwego zadania, gdyż gospodarze postawili im spory opór. O losach spotkania przesądził jednak deszcz, który padał od 6. biegu.

HOLISTIC w początkowej fazie zawodów wyszedł na prowadzenie, które utrzymał do 5. biegu. W kolejnych osłonach nieznacznie lepsi byli rywale i to oni objęli prowadzenie w spotkaniu. Po 8. wyścigach goście prowadzili 4 punktami (22:26), jednak tor robił się coraz bardziej wymagający. Po przerwie i oględzinach nawierzchni przez sędziego, zawody wznowiono, jednak tylko na jedną gonitwę. Jazda zawodników w biegu 9. spowodowała, że arbiter Jerzy Najwer podjął decyzję o przerwaniu spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 23:31 dla Orła Łódź.

Więcej na ten temat we wtorkowym wydaniu "Życia Rawicz". Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu

Punkty zawodników HOLISTIC-POLSKA Rawicz: Adrian Gomólski 5 (2,2,1), Marcel Kajzer 1 (1,w), Wojciech Lisiecki 2 (0,2), Kamil Pulczyński 2 (2,0), Emil Grondal 5+1 (1*,2,2), Sebastian Niedźwiedź 2+1 (2*,w,w), Marek Lutowicz 6+1 (3,2,1*)

Punkty zawodników Orła Łódź: Robert Miśkowiak 9 (3,3,3), Tomasz Przywieczerski 0 (d,-,-), Jakub Jamróg 9 (3,3,3), Mariusz Puszakowski 4+1 (1,1,2*), Tomasz Gapiński 6 (3,3), Oskar Bober 3 (1,1,1), Michał Piosicki 0 (0,0,0)