Reklama

Ostatnie chwile, aby zapisać dziecko na Runaway w Pakosławiu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: krotoszynska.pl

Ostatnie chwile, aby zapisać dziecko na Runaway w Pakosławiu - Zdjęcie główne

Runaway w Krotoszynie | foto krotoszynska.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Już w najbliższą niedzielę, nad zalewem w Pakosławiu odbędzie się bieg z przeszkodami dla dzieci - Runaway Drogbruk Junior. Zostały już ostatnie chwilę na zapisanie dziecka.

Szykuje się świetna zabawa dla dzieci oraz ich najbliższych. 21 sierpnia zaplanowano Runaway Drogbruk Junior Pakosław. Impreza odbędzie się nad zalewem w Pakosławiu. Rozpocznie sie o godz. 14.00. Do rywalizacji, za zgodą rodziców, będą mogły przystąpić dzieci (chłopców i dziewcząt) w kategorii 4/8 lat oraz 9/13 lat. 

Uczestnicy pobiegną na dystansie kilometra, a na trasie ma się znaleźć 15 przeszkód. Jak zauważają jednak organizatorzy, dzieci nie muszą pokonać każdej z nich. Jeśli będzie zbyt trudna, można ją ominąć i spróbować pokonać kolejną. 

W naszej organizacji najważniejszy jest uśmiech na twarzy dziecka, pokonującego trasę biegu wspólnie z rodzicami lub opiekunami - podkreślają organizatorzy. 

Każde dziecko zostanie zwycięzcą, gdyż pomiar czasu nie będzie prowadzony. Dozwolona będzie pomoc bliskich. Wszyscy otrzymają medale oraz napój, a w pakiecie startowym - koszulkę techniczną. Po zakończeniu imprezy przewidziano festiwal kolorów. Koszt udziału dziecka w imprezie - do 18 sierpnia - wynosi 59 zł.

Zapisy trwają tylko do 18 sierpnia do godz. 23.59, a więc jest to niemal ostatnia szansa na wzięcie udziału w tym wydarzeniu. Do dziś zapisano ponad 600 osób.  

Rynaway Drogbruk Junior - organizacja

Jak informują organizatorzy, biuro zawodów (czerwony namiot - drogbruk opisany "biuro zawodów") będzie czynne w niedzielę 21.08.2022r. od godz. 12.00 - 15.30.

W namiocie biura zawodów będą cztery stanowiska opisane daną kategorią wiekową, a więc trzeba zwrócić uwagę, by ustawiać się w swojej kolejce kategorii wiekowej, tak by w bezpieczny i swobodny sposób odebrać pakiet startowy.

Odbiór pakietu startowego powinien nastąpić minimum 30 minut przed startem dziecka. Pakiety startowe mogą odebrać tylko opiekunowie pełnoprawni, którzy wypełnią stosowne oświadczenie przed podejściem do wyznaczonego miejsca w biurze zawodów po odbiór pakietu. 

O godz. 13.45 nastąpi oficjalne otwarcie wydarzenia, którego dokona wójta Gminy Pakosław oraz właściciele firm współorganizujących wydarzenie - Zbigniew Wojtyczka oraz Łukasz Kaczmarek.

Rynaway Drogbruk Junior - plan

Organizatorzy, zaznaczają, że orientacyjne godziny startów poszczególnych grup mogą nieznacznie ulec zmianie z powodu bezpieczeństwa dzieci przebywających na trasie biegu. Dzieci w pakiecie startowym otrzymają opaski w rożnych kolorach, należy założyć je dziecku na rękę, ponieważ uprawniają do wejście na start.

W pierwszej kolejności na start będą wywoływane następujące kategorie wiekowe :

Dziewczynki 4/8 lat - godz. 14:00, opaski czerwone 

Chłopcy 4/8 lat - godz. 15.00, opaski żółte 

Dziewczynki 9/13 lat - godz. 16.00, opaski zielone 

Chłopcy 9/13 lat - godz. 17.00, opaski białe 

Darmowy festiwal kolorów dla wszystkich dzieci po biegu około godz. 17.30

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy