Reklama

Pakosław. "Gramy (nie tylko) dla Huberta". Grupy rozlosowane

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum portalu

Pakosław. "Gramy (nie tylko) dla Huberta". Grupy rozlosowane - Zdjęcie główne

foto archiwum portalu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 23 drużyny zgłosiły chęć przystąpienia do charytatywnego turnieju piłkarskiego "Gramy (nie tylko) dla Huberta". Impreza odbędzie się w najbliższy weekend w Pakosławiu.

Zespoły, które zapisały się do udziału w turnieju, trafiły do czterech grup. W trzech z nich wystąpi sześć drużyn, w jednej pięć. Jak informuje Marcin Wlekliński z Awdańca Pakosław, jedno miejsce obecnie pozostaje nieobsadzone. Do środy (15 lutego) może się zgłosić jedna drużyna, chętna do gry. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 667-300-444.

Spotkania grupy A zaplanowano na najbliższy piątek (17.02.2023). Początek około godz. 18.00. Mecze grupy B i C zaplanowano na sobotę. Pierwsze spotkania około godz. 15.00. W niedzielę na parkiecie hali w Pakosławiu zameldują się zespoły z grupy D. Początek ich rywalizacji około godz. 9.00. 

Grupa A
Union
El Kraw
Aida
Angreg
Rawag
MAC Elektro

Grupa B
Sady Dziekan
Dżemki-Emu Jutrosin
SF 47 Sułów
Chud-Bud
LZS Chojno
Arpon Chojno

Grupa C
Betoniarze I
Szpon Team
Promil Dubin
Walbet
LZS Słupia Kapitulna

Grupa D
Marbud
LZS Pomocno
Rymet
Betoniarze II
LZS Sowy
Babiarze

Finałowe spotkania rozpoczną się po zakończeniu rywalizacji w grupie D. Do tej części awansują po dwa zespoły - z każdej grupy.

W niedzielne popołudnie przewidziano także i inne atrakcje. Wśród nich będą: pokaz Pawła Skóry - mistrza świata we freestyle, koncert Orkiestry Dętej Miejska Górka, pokaz sekcji taekwondo Pakosław, pokaz tańca zespołu "Paka" Pakosław, przejażdżka samochodem rajdowym, marsz z kijkami z klubem nordic walking "Włóczykije znad Orli", przejażdżki bryczką, pokaz szkoły tańca "Fit to Dance" czy animacje dla dzieci. 

Wstęp na imprezę jest wolny. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE