Pelikan w III rundzie Pucharu Polski

Pelikan w III rundzie Pucharu Polski - Zdjęcie główne

Pelikan Dębno Polskie przebrnął do III rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu OZPN w Lesznie. W Kąkolewie pokonał Błękitnych 1:0. \r\n\r\nGola na wagę awansu zdobył wprowadzony po przerwie Szymankiewicz. Asystował Wolny, który pojawił się na boisku w 70 minucie. W Sowinach miejscowy Rolgos nie sprostał Zjednoczonym Pudliszki, przegrywając 1:2. Bramkę dla gospodarzy zdobył Kluczyk.

\r\n(teka)

\r\nBłękitni Kąkolewo - Pelikan Dębno Polskie 0:1 (0:0) 0:1 - Szymankiewicz (78’) po podaniu J. Wolnego Pelikan: Kubik - A. Nowak, Skrzypczak, M. Nowak, Ekstedt, Strugała (70’ Wolny), Przybył, Włodarczyk, Jaskuła (46’ Szymankiewicz), Wojceszuk (82’ Sikora), Hodura (85’ Glina)

\r\nRolgos Sowiny - Zjednoczeni Pudliszki 1:2 (0:2) 1:2 - Kluczyk (63’) Rolgos: Niedźwiedź - Siecla, Rószczka, Klimasz, A. Nowak (80’ Paul), Kluczyk, M. Nowak, Szulc (46’ Lutowicz), Nojman, Białek, Kryś (46’ Ł. Płoszajczak)