Piast nie zaskoczył Rawii. Trzy punkty zostały w Rawiczu [ZDJĘCIA]

Sport Ekipa zajmująca przedostatnią pozycję w tabeli Red Box V ligi, gr. 3 zameldowała się w Rawiczu. Miejscowa Rawia Walbet podejmowała Piasta Poniec.

Drużynę Piasta prowadzi dobrze znany w Rawiczu trener - Jerzy Radojewski. Tym razem nie znalazł patentu na gospodarzy. Po pierwszej połowie miejscowi prowadzili 2:0. Dwukrotnie piłkę do własnej siatki skierowali zawodnicy Piasta. Stało się to w drugiej i dziesiątej minucie. Rawia mogła prowadzić nawet wyżej. Mateusz Witkowski strzelał z rzutu karnego. Niestety dla gospodarzy, jego intencje wyczuł bramkarz Piasta. Piłka do siatki nie wpadła.

Trener gości przeprowadził już w przerwie cztery zmiany. Wpływu na rezultat rezerwowi nie jednak mieli. Wynik nie uległ zmianie. Dominik Sadowski i Krzysztof Banaszak stali na posterunku. Rezultat 2:0 utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego.

Rawia po dziewięciu spotkaniach ma na swoim koncie jedenaście punktów. Zajmuje dwunastą lokatę. Na czternastej pozycji jest Piast Poniec. Zgromadził pięć punktów.

Rawia - Piast 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Denis Bolewicz - samobójcza (2'), 2:0 - Tomasz Hajduk samobójcza (10')
Skład Rawii: Sadowski - Wawrzyniak, Orłowski, Lipowczyk, Marszałek, Cheba (88' Bojdo), Molka, Cierniak (70' Machi), Cugier (87' Krupa), Głowacz, Witkowski (90' Basty)
Skład Piasta: Banaszak - Bolewicz (46' Andrzejak), T. Hajduk (46' Dymitrów), Klimasz, Lokś, Lorenc (46' Ł. Hajduk), Matecki (46' Dorociak), Ramota (77' Kaczmarek), Smektała, Zapłacki, Łoskot