Pierwsze „A klasowe” derby

Pierwsze „A klasowe” derby - Zdjęcie główne

Po raz pierwszy w tym sezonie byliśmy świadkami derbów naszego powiatu w A klasie. Na Stadion Leśny pojechał pakosławski Awdaniec.

Obie ekipy przegrały swoje ostatnie mecze ligowe, więc każdy w derbach chciał zgarnąć pełną pulę. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli miejscowi. Już w 3. minucie swoją drużynę na prowadzenie wyprowadził Mikołaj Górniak. Kilkanaście minut później goście wyrównali, za sprawą dobrze ustawionego Wojciecha Cieplika, który dobił strzał z rzutu wolnego. Po zmianie stron emocji także nie brakowało i kibice zgromadzeni na Stadionie Leśnym zobaczyli jeszcze 4 gole. O 2 więcej strzelili przyjezdni i to oni mogli cieszyć się z końcowego triumfu.

Sarnowianka Sarnowa - Awdaniec Pakosław 2:4 (1:1)

1:0 - Mikołaj Górniak (3'), 1:1 - Wojciech Cieplik (27'), 1:2 - Hubert Panek (55'), 2:2 - Paweł Domagała (64'), 2:3 - Hubert Panek (75'), 2:4 - Dawid Krzyżosiak (80')

Sarnowianka: Dominik Basa - Krystian Murawa, Dawid Kozłowski, Amadeusz Izydorczak, Łukasz Szczepański (20'Adam Pawlak), Marcin Tyczyński, Mikołaj Górniak, Paweł Domagał, Alan Nowicki (17'Dawid Dolata), Jakub Janowski, Damian Bartkowiak

Awdaniec: Szymon Krawczyk - Rafał Spychalski, Szymon Szwarc, Krzysztof Paca, Konrad Kaliciński, Dominik Małecki, Hubert Panek, Karol Deka, Tomasz Chudy, Kamil Gorszki, Wojciech Cieplik