Pierwszy remis Orli w tym sezonie

Pierwszy remis Orli w tym sezonie - Zdjęcie główne

Po raz pierwszy w obecnym sezonie podopieczni Gawreckiego podzielili się punktami z rywalami. Podział nastąpił po remisie 2:2 ze Zjednoczonymi w Pudliszkach. Orla zanotowała świetne wejście w mecz. Już w 3. minucie Damian Ratajczak wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Orla utrzymała je jednak tylko do końcówki pierwszej odsłony. W 37. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania po rzucie wolnym. Kilkanaście sekund przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, Zjednoczeni wyszli na prowadzenie. Ponownie jutrosinianie nie popisali się ustawieniem przy stałym fragmencie gry i tym razem bramkę stracili po rzucie rożnym. W drugiej odsłonie piłkarsko lepiej wyglądała Orla, ale to miejscowi prowadzili aż do 65. minuty. Wtedy w polu karnym sfaulowany został Sebastian Jórdeczka i sędzia podyktował rzut karny. Bezbłędny w tym elemencie okazał się Przemysław Kaczmarek, który tym samym wyrównał stan rywalizacji. Taki rezultat utrzymał się do ostatniego gwizdka arbitra.

Zjednoczeni Pudliszki - Orla Jutrosin 2:2 (2:1)

0:1 - Damian Ratajczak (3'), 2:2 - Przemysław Kaczmarek (65')

Orla: Paweł Kapała - Przemysław Kaczmarek, Bartosz Knuła, Bartosz Pawlak, Karol Grocholski, Sebastian Jórdeczka (80'Jerzy Lorek), Paweł Niedbała, Kamil Kubiak, Damian Ratajczak, Grzegorz Chorała, Paweł Frąckowiak (55'Łukasz Kaczmarek)

Co po meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn, przeczytasz w aktualnym wydaniu "ŻR".