PIŁKA. Cheba strzela i asystuje. Ruch wygrywa [ZDJĘCIA]

PIŁKA. Cheba strzela i asystuje. Ruch wygrywa [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Ruch Bojanowo wyrzucił Rawię Rawicz za burtę rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu OZPN w Lesznie. \r\n
Momentem zwrotnym meczu była 87. minuta, w której Karol Dutkowski nie wykorzystał  rzutu karnego. Piotr Cheba zamienił szybką kontrę Ruchu na wyrównującego gola. W 90. minucie asystował przy bramce Witolda Szlachetki. (teka)

Ruch Bojanowo - Rawia Rawicz 2:1 (0:1)
0:1 - Wojciech Klima (15’), 1:1 - Piotr Cheba (87’), 2:1 - Witold Szlachetka (90’) podanie Piotra Cheby

Skład Ruchu: Mateusz Poprawski - Jakub Dopierała (68’ Tomasz Krzyżaniak), Michał Dąbrowski, Janusz Lipowicz, Grzegorz Potoczny, Waldemar Grygowski, Ryszard Lipowicz, Przemysław Lipowicz, Adam Szymkowiak, Witold Szlachetka, Piotr Cheba
Skład Rawii: Kosma Zawidzki - Karol Dutkowski, Radosław Godziewski, Paweł Pobudek, Bartosz Machi (75’ Mateusz Werno), Wojciech Klima (70’ B. Materkowski), Hubert Gill, Cezary Lorenc, Stanisław Kołeczko, Tomasz Leciejewski, Adrian Kociemba