Piłka nożna. Druga porażka z rzędu juniorów Rawii

Piłka nożna. Druga porażka z rzędu juniorów Rawii - Zdjęcie główne

Niestety, juniorzy rawickiej Rawii przegrali drugi mecz z rzędu. Tym razem ulegli na własnym obiekcie „czerwonej latarni” Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych - Calisii Kalisz. Mecz fatalnie ułożył się dla młodych zawodników z Rawicza. Po pięciu minutach Calisia niespodziewanie prowadziła 0:2. Rawiczanie szybko się otrząsnęli i wzięli się do odrabiania strat. Mimo miażdżącej przewagi, „nic nie chciało wpaść”. - Cały mecz przeważaliśmy, ale bramka gości była jak zaczarowana - komentował trener Rawii Sławomir Wendzonka. Strzelecką niemoc udało się przełamać dopiero w drugiej połowie, wtedy na listę strzelców wpisał się Sebastian Lorek. Na zdobycie wyrównującego trafienia zabrakło czasu, wynik zatrzymał się na 1:2. - Szkoda chłopaków, walczyli, zostawili na boisku mnóstwo zdrowia i serce. Niestety, czasem w piłce nożnej tak jest, że lepszy przegrywa. Dziś byliśmy zdecydowanie lepsi od Calisii, która wygrała ten mecz bardzo szczęśliwie – podsumował jeden z trenerów rawickich juniorów Sławomir Wendzonka. Następny mecz Rawia rozegra z Promieniem Opalenica, będzie to doskonała okazja na rehabilitację. (AK)