Porażka Orli w Chwałkowie, mecz Awdańca przerwany [ZDJĘCIA]

Porażka Orli w Chwałkowie, mecz Awdańca przerwany [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
28
zdjęć

SportIntensywne opady deszczu dały się we znaki piłkarzom Red Box klasy okręgowej, gr. 4. Dwa spotkania, w tym, m.in. Awdańca Pakosław zostały przerwane.

Awdaniec Pakosław grał dzisiaj (02.06.2024 r.) w Lesznie z Rydzyniakiem Rydzyna. Do przerwy Awdaniec przegrywał 2:0. Nad Leszno nadciągnęły ciemne chmury. Z powodu intensywnych opadów deszczu starcie przerwano. Zostanie rozegrane w innym terminie.

Już w Boże Ciało (30 maja) grała Orla Jutrosin. Zmierzyła się na wyjeździe z Sokołem Chwałkowo. Kapitalnie w spotkanie weszli goście. Nie upłynęła minuta spotkania, a już - po strzale Mateusza Świątka - prowadzili. Drugie trafienie było autorstwa Kacpra Plewy. Asystował Kamil Kowalski. Po trzynastu minutach było 0:2. Losy spotkania odwrócili gospodarze. Złapali rytm i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie 3:2. W drugiej połowie miejscowi nie zwolnili tempa. Sokół wygrał 6:2. Zdjęcia z meczu w Chwałkowie w galerii.

Orla Jutrosin jest w ligowej tabeli piąta (51 punktów), Ruch Bojanowo - siódmy (40), Sarnowianka Sarnowa - dwunasta (30), Sparta Miejska Górka - czternasta (19), a Awdaniec Pakosław - piętnasty (15).

Pozostałe wyniki 27. kolejki Red Box klasy okręgowej, gr. 4:

• Ruch Bojanowo - Promień Krzywiń 3:2
  • Sarnowianka Sarnowa - Sparta Miejska Górka 2:0
  • Zawisza Dolsk - GKS Jaraczewo 0:3
  • MTS Pawłowice - Brenewia Wijewo 1:3
  • Helios Bucz - Korona Wilkowice 0:5
  • Wisła Borek Wielkopolski - Sokół Kaszczor (po intensywnych opadach deszczu, boisko nie nadawało się do gry, zostanie wyznaczony nowy termin meczu).