Porażki Awdańca i Rawii

Porażki Awdańca i Rawii - Zdjęcie główne

Obaj reprezentanci powiatu rawickiego przegrali swoje mecze wyjazdowe. Zespół D. Krzyżosiaka poległ w starciu z ostatnią w tabeli Wielkopolanką 1:3 (1:1). Trzech „awdańców” nie ukończyło zawodów z powodu kontuzji. Rawia przegrała z Sokołem Kaszczor 0:2 (0:0). \r\n\r\nKontuzje odnieśli: Szwarc, K. Kaliciński i Cieplik, który w 45 minucie wyrównał stan meczu. Awdaniec: Szymczak - Szwarc (30’ D. Krzyżosiak), K. Kaliciński (80’ Panek), Sordon, Kapała,Kaczmarek, Kusz, Gorszki, Ł. Krzyżosiak, H. Kaliciński, Cieplik (51’ Gajowy). Rawia straciła oba gole po przerwie. Drugiego w ostatniej minucie meczu. Wystąpiła w składzie: Danek - Pernak, Wawrzyniak, Dutkowski, Godziewski (70’ Paprocki), Łapacz, Kołeczko, Werno, Izydorczak, Leciejewski (75’ B. Pawlak), Knasiak.