Pożegnali „okręgówkę” i Karola Dutkowskiego

Pożegnali „okręgówkę” i Karola Dutkowskiego - Zdjęcie główne

W minioną niedzielę, meczem z KS Ludwinowo, rawicka Rawia pożegnała się z ligą okręgową. Jak na mistrza przystało, rawiczanie nie odpuścili także w ostatniej potyczce, pewnie ją wygrywając.

Od początku miażdżącą przewagę zyskali gospodarze. Wynik meczu w 8. minucie otworzył Adrian Nawrot, który tego dnia, jak się później okazało, ustrzelił klasycznego hat-tricka. Po blisko 20. minutach prowadzenie miejscowych podwyższył Dorian Nawrot. Jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Adrian Nawrot, a formalności w pierwszej odsłonie dopełnił Marcin Masełkowski, strzelając bramkę na 5:0.

Rawia Rawag Rawicz - KS Ludwinowo 5:1 (5:0)

1:0 - Adrian Nawrot (8'), 2:0 - Dorian Nawrot (17'), 3:0 - Adrian Nawrot (34'), 4:0 - Adrian Nawrot (38'), 5:0 - Marcin Masełkowski (41'), 5:1 - Nikodem Kozak (90')

Rawia: Adrian Tomaszewski - Mateusz Roszak, Hubert Gill, Bartosz Materkowski (85'Karol Dutkowski), Piotr Wawrzyniak (60'Bartosz Machi), Patryk Musiałowski, Stanisław Kołeczko (70'Michał Rejek), Adrian Nawrot, Marcin Masełkowski (65'Piotr Łakomy), Wojciech Bzdęga, Dorian Nawrot

Więcej informacji o tym meczu, a także wypowiedź trenera KS-u Ludwinowo Leszka Krzyżostaniaka i Karola Dutkowskiego, znajdziesz we wtorkowym wydaniu "ŻR".