Przegrały Orla i Rawia. Zmierzą się w niedzielę

Przegrały Orla i Rawia. Zmierzą się w niedzielę - Zdjęcie główne

Orla Jutrosin niespodziewanie przegrała na własnym boisku z Rywalem-Klon Mochy 1:2. Rawia została pokonana przez Pogoń w Śmiglu 1:0. Awdaniec zremisował w Pakosławiu z Brenewią 3:3. \r\n\r\nOrla straciła gole w odstępie niespełna dwóch minut. Z przewagi, którą miała w drugiej połowie wymęczyła jedynie kontaktowego gola. Porażka w Śmiglu była dla Rawii 8 w tym sezonie. Oba zespoły zmierzą się w najbliższą niedzielę na Spokojnej (godz. 11.00). Awdaniec prowadził już z Brenewią 3:1. - W przypadku zwycięstwa mogliśmy być bliżej środka tabeli. Trudno, gramy dalej - mówił trener gospodarzy, R. Babierczuk.

\r\n(teka)

\r\nOrla Jutrosin - Rywal-Klon 1:2 (0:0) 0:1 - Wita (48’), 0:2 - Wróbel (50’), 1:2 - N. Niestrawski (70’) Orla: Nelle - B. Maćkowiak, Kostka (40’ Naskręt), Bernad, R. Skrzypczak, M. Niestrawski, M. Niestrawski, Chlebowski, Ratajczak, Maćkowiak, Bieńkowski Rywal-Klon: Hudzik - Rogoziński, Jąder, Szwajkowski, Szulc, Knop, Kupczyk, Wróbel, Jokś (89’ Fajfer), Placek (55’ Filipek), Wita (65’ Wawrzyniak)

\r\nPogoń Śmigiel - Rawia Rawicz 1:0 (0:0) Rawia: Danek - Godziewski, Materkowski, A. Pawlak, Pruchnik, Stochaj, T. Leciejewski, Kwieciński (50’ Lorenc), T. Wawrzyniak, Kołeczko, Kociemba

\r\nAwdaniec - Brenewia Wijewo 3:3 (2:1) 1:0 - Krzyżosiak (3’), 1:1 - Kręc (23’), 2:1 - Krzyżosiak (44’), 3:1 - Kaczmarek (65’), 3:2 - Janisz (68’) z rzutu karnego po faulu H. Kalicińskiego, 3:3 - Tonder (78’) Awdaniec: Ławniczak - Sordon, Szwarc, Jakubowski, H. Kaliciński, Kaczmarek, Kapała, Krzyżosiak, Gorszki, A. Spychalski, Cieplik