Rawia - Sudety 1:0

Rawia - Sudety 1:0 - Zdjęcie główne

Zwycięstwem koszykarzy Rawii Rawicz zakończył się pierwszy mecz fazy play off rozegrany w sierakowskiej hali. Gospodarze, po zaciętym spotkaniu, pokonali zespół Sudety Jelenia Góra 59:56.

Niedzielne widowisko zgromadziło wielu kibiców, którzy swoim głośnym dopingiem w ciężkich momentach pomogli miejscowym graczom zebrać siły i odrobić straty. Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg, a jego losy ważyły się do ostatniej minuty. - Wiedzieliśmy, że w play offach nikt się nie położy i, mimo pogłosek, że ekipie z Jeleniej Góry nie zależy na awansie, to będzie ciężka walka - powiedział po meczu trener Rawii, Marek Lebiedziński. - Na początku spotkania nie mogliśmy sobie poradzić z Niesobskim, którzy rzucił nam do przerwy 15 punktów. Muszę jednak pogratulować chłopakom za grę w drugiej połowie - dodał szkoleniowiec rawickiego zespołu.

Więcej o meczu we wtorkowym wydaniu gazety. Zapraszamy do obejrzenia galerii z niedzielnego spotkania

Rawia Rawicz - Sudety Jelenia Góra 59:56