Pięściarki pokazały moc. Zwycięstwa Patrycji Sikory i Aleksandry Jankowiak

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pięściarki pokazały moc. Zwycięstwa Patrycji Sikory i Aleksandry Jankowiak - Zdjęcie główne
Autor: Sporty Walki Rawicz | Opis: Trener Marek Szymański z rawickimi kadetkami

reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportW Ciechocinku odbywał się bokserski turniej eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży . Do zmagań przystąpiły kadetki.
reklama

Na ring weszły dwie pięściarki z sekcji bokserskiej klubu Sporty Walki Rawicz: Patrycja Sikora (kat. 54 kg) i Aleksandra Jankowiak (kat. 70 kg). 

Jak podkreśla ich trener, Marek Szymański, obie kadetki zaprezentowały się z jak najlepszej strony i dały z siebie 100%. - Aleksandra wygrała 3 walki, a Patrycja - dwie. Nie muszą już jechać na kolejne eliminacje - podkreśla Marek Szymański.

Obie pięściarki awansowały do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Imprezę zaplanowano na maj w Spale.

Czytaj także: Sparta Cup - turniej młodzików

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo