Impreza odbyła się 3 lipca. Emocji nie brakowało.
Na boisku było dużo dobrej energii, gry i zabawy. Rawicka siatkówka zwyciężyła z pandemią - podkreślają organizatorzy.
W turnieju pierwsze miejsce zajęli: Kamil Przybyłek - Konrad Turek. Na drugim stopniu podium uplasowali się: Hubert Andersch - Kamil Cugier, a na trzecim: Krzysztof Dębowski - Andrzej Jackowski. Czołowe trzy ekipy otrzymały medale, statuetki i nagrody rzeczowe.
Z siatkarzami spotkał się dzielnicowy asp. Dawid Jankowiak.
Policjant rozmawiał z uczestnikami turnieju o bezpieczeństwie w okresie wakacyjnym, o prawidłowych zachowaniach nad wodą, o zasadach prawidłowego i kulturalnego korzystania z rawickiego kąpieliska, a także o bezpieczeństwie w ruchu drogowym - podkreśla asp. Katarzyna Starczewska z rawickiej komendy.
Komentarze (0)