Wśród uczestników jest ośmiu zawodników sekcji bokserskiej rawickiego klubu Sporty Walki. Zgrupowanie rozpoczęło się 9 lutego. Odbywa się w Głuchołazach w województwie opolskim.
- Przygotowujemy się do pierwszej części sezonu, Mistrzostw Okręgu Kadetów i Juniorów oraz turniejów eliminacyjnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - zaznacza Marek Szymański. Dodaje, że w Głuchołazach trenuje 50 pięściarzy z Wielkopolski.
Czytaj także: Judocy rozpoczęli sezon
Komentarze (0)