Remisy Rawii w grach kontrolnych

Remisy Rawii w grach kontrolnych - Zdjęcie główne

Podczas „piłkarskiej środy”, rawicka Rawia udała się do Zaborowa, na mecz z trzecioligową Polonią Leszno. Spotkanie było wyrównane, ale na prowadzenie wyszedł wyżej notowany rywal. Podopieczni Żmudy odpowiedzieli jednak jeszcze w pierwszej połowie. Na listę strzelców wpisał się Adrian Nawrot, który jak się później okazało, ustalił wynik meczu na 1:1. W tym spotkaniu szansę gry dostali nowi zawodnicy w szeregach Rawii. Pod nieobecność Karola Danka, w bramce wystąpił Adrian Tomaszewski (pierwsza połowa) i Kosma Zawidzki (druga połowa). Ponadto debiut zaliczył Piotr Łakomy. Zagrał także Domagała, Roszak czy Szulc. W drugim meczu sparingowym, Rawia udała się do Krotoszyna na mecz z tamtejszą Astrą. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Kto strzelił bramki, a także co powiedział kierownik Rawii Grzegorz Lisiecki - przeczytasz w aktualnym wydaniu "Życia Rawicza".