Rywale skuteczniejsi. Awdaniec bez punktów [ZDJĘCIA]

Rywale skuteczniejsi. Awdaniec bez punktów [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
37

SportMTS Pawłowice był ostatnim rywalem Awdańca Pakosław w ligowych rozgrywkach. Spotkanie rozegrano w niedzielne popołudnie (9.06.2024 r.)

Trener Awdańca, Adam Waresiak postawił na młody, wyjściowy skład. Miejscowi grali nieźle, choć razili nieskutecznością. Dogodnych sytuacji im nie brakowało. Goli nie zdobyli. Lepiej pod tym względem zaprezentowali się goście. Na prowadzenie wyszli w 74. minucie, a podwyższyli w 86. Mecz zakończył się rezultatem 0:2.

Pakosławianie, w 28. kolejkach Red Box klasy okręgowej, gr. 3 zgromadzili 15 punktów. Zajmują piętnastą lokatę. Mają jedynie dwa punkty przewagi nad ostatnim Sokołem Chwałkowo. Przed ekipą z Pakosławia pozostają jeszcze trzy mecze. W najbliższej kolejce, w sobotę (15 czerwca) zespół uda się do Bojanowa na pojedynek z Ruchem. Pakosławianie 19 czerwca dokończą spotkanie w Lesznie z Rydzyniakiem, przerwane po intensywnych opadach deszczu i 22 czerwca u siebie zakończą sezon starciem z Sokołem Chwałkowo.

Awdaniec - MTS 0:2 (0:0)