Reklama

Są związani z ziemią rawicką. Zostali nominowani w konkursie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Wielkopolski Związek Piłki Nożnej

Są związani z ziemią rawicką. Zostali nominowani w konkursie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej - Zdjęcie główne

foto Wielkopolski Związek Piłki Nożnej

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W powiecie rawickim nie brakuje utalentowanych trenerów czy piłkarzy. Dwoje z nich - Agata Polowczyk i Rajmund Siecla - zostało nominowanych w konkursie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Głosowanie potrwa do 5 lutego.

Plebiscyt Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej odbywa się czwarty raz. Nominowani podzieleni zostali na cztery kategorie: Zawodnik Roku, Zawodniczka Roku, Trener Roku i Trener-Wychowawca. W każdej jest pięć osób, na które głos może oddać każdy - na portalu społecznościowym.

- Ostateczne wyniki będą sumą głosów społeczności piłkarskiej na Facebooku, głosów przedstawicieli klubów, a także - co jest nowością - głosów kapituły konkursowej, w skład której wchodzą, m.in. prezes Paweł Wojtala, członkowie zarządu i pracownicy związku. Zliczone głosy dadzą ostateczne wyniki - informuje WZPN. 

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w trakcie Balu Sportowca, zaplanowanego na 17 lutego 2023 roku. Wśród nominowanych są osoby, związane z ziemią rawicką.

Agata Polowczyk wśród nominowanych w kategorii Trener-Wychowawca

Kto, jak nie ona? Agata Polowczyk jest nauczycielką wychowania fizycznego w szkole w Sarnowie. Jest także trenerką. W ostatnich latach prowadziła młodzieżowy zespół dziewcząt KA 4, a od ostatniej rundy - Sparty Miejska Górka. 

- Ze swoim ogromnym doświadczeniem z boiska stanowi autorytet dla stawiających pierwsze kroki w przygodzie z piłką, pokazując im drogę do rozwoju swoich umiejętności. Pamięta przy tym, że ruch to przede wszystkim radość i często sama włącza się do sportowej zabawy z podopiecznymi - czytamy w uzasadnieniu.

Na Agatę Polowczyk głos można oddać TUTAJ.

Rajmund Siecla wśród nominowanych w kategorii Zawodnik Roku

22-latek jest wychowankiem piłkarskiej Rawii. Obecnie gra w ekstraklasowym klubie Futsal Leszno. Jest jednym z wyróżniających się zawodników w lidze.

- Miniony rok był dla niego przełomowy - stał się istotnym punktem swojej drużyny, wystąpił na Akademickich Mistrzostwach Świata, na których zajął piątą lokatę z reprezentacją Polski - czytamy w uzasadnieniu.

Rajmund Siecla został także dostrzeżony przez trenera seniorskiej, futsalowej kadry Polski i powołany do reprezentacji kraju. Na zawodnika można głosować TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE