Reklama

Sędziowie nie mieli wątpliwości w finałowym starciu. Natan Rogala mistrzem Polski [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 6 maj 2022 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Do rywalizacji w kategorii superciężkiej przystąpił Natan Rogala. Pięściarz reprezentował klub Sporty Walki Rawicz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzostwach Polski Kadetek i Kadetów) w Łomży. Zawodnik będzie miał z tej imprezy świetne wspomnienia.

Natan Rogala podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łomży czterokrotnie zameldował się na ringu. Rywalizował w wadze superciężkiej (+80kg). Za każdym razem pokonał rywala.

W finałowym starciu (5.05.2022) zmierzył się z Kacprem Szpringielem z Fight Club Koszalin. Sędziowie nie mieli wątpliwości, kto był lepszy w tym pojedynku. Wynik brzmiał 5:0 dla zawodnika klubu Sporty Walki Rawicz. Natan Rogala został Mistrzem Polski Kadetów w wadze superciężkiej.

Cieszę się ze zwycięstwa. A jeszcze bardziej cieszę się z tego, jak w ostatnim czasie mój podopieczny pracowal na swój sukces - podkreśla Marek Szymański, trener w klubie Sporty Walki Rawicz. - Był pełen zapału, determinacji i wiary w zwycięstwo. To wszystko w połączeniu z ciężką pracą przed mistrzostwami zaowocowało złotym medalem. Aby dojść do złota, Natan musiał zwyciężyć dwie walki eliminacyjne w Śremie, zostając mistrzem okręgu, następnie na OOM w Łomży pokonywał rywali 4 razy. 6 zwycięstw w drodze do złota to nie przypadek, ale wynik dobrych przygotowań - podsumowuje. 

Jak swój występ podsumowuje Natan Rogala?

Jest to dla mnie spore osiągnięcie. Oczywiście, jest w tym zasługa mojego trenera Marka Szymańskiego - podkreśla pięściarz. - Dodatkowo, gdyby nie ciężkie treningi i sparingi robione z bardziej doświadczonymi zawodnikami, nie udałoby sie tego osiągnąć - dopowiedział.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE