Siódma bramka Karola Świderskiego w kadrze. Na trybunach mieszkańcy naszego powiatu

Sport Karol Świderski rozpoczął spotkanie reprezentacji Polski z Walią na ławce rezerwowych. Wszedł na murawę stadionu we Wrocławiu w drugiej połowie. Swój występ udokumentował bramką.

Jeszcze w sobotę (28.05.2022) 25-letni napastnik reprezentacji Polski, a także amerykańskiego Charlotte brał ślub kościelny. Nie odpoczywa jednak od piłki nożnej. Znalazł się w gronie blisko 40 piłkarzy, powołanych do kadry Polski na czerwcowe mecze w Lidze Narodów.

Karol Świderski rozpoczął spotkanie z Walią (01.06.2022) na ławce rezerwowych. Na murawę wszedł w drugiej połowie, przy stanie 1-1, po bramce Jakuba Kamińskiego. Zastąpił Adama Buksę.

25-letni napastnik udokumentował swój występ bramką. Strzelił ją w 85. minucie, po nieporozumieniu Walijczyków w obronie. Trafienie wychowanka Rawii zapewniło trzy punkty w pierwszym spotkaniu Polaków w Lidze Narodów. Karol Świderski zagrał po raz piętnasty w seniorskiej kadrze. Ma już na swoim koncie siedem bramek.

Jak informują internauci, na Tarczyński Arenie nie zabrakło mieszkańców powiatu rawickiego.