90-lecie Sarnowianki Sarnowa
Klub powstał w 1936 roku. Świętuje 90-lecie. Jednym z elementów jubileuszu był turniej dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. Odbył się w sobotni poranek. Nad prawidłowym przebiegiem jubileuszowej imprezy na Stadionie Leśnym czuwali czterej lokalni sędziowie.
- Ten turniej miał być dużo większy, ale po południu nie da się grać. Część drużyn odmówiła przyjazdu ze względu na upał - przyznał Sławomir Górniak, prezes Sarnowianki.
Do zmagań na sześciu boiskach przystąpiły drużyny w kategoriach bambini, skrzat, żak i orlik. Wystąpiły ekipy:
- Akademia Futbolu Lejdis Rawia Rawicz (skrzat)
- Ora Jutrosin (orlik)
- Sarnowianka Sarnowa
Zespoły spisały się świetnie. Nie było wygranych i przegranych. Wygrali wszyscy. Uhonorowano ich upominkami.
W sobotnie popołudnie odbyła się dalsza część uroczystości 90-lecia. Do tematu wrócimy.
Komentarze (0)