Słaby mecz KA 4. Porażka na domowym obiekcie [ZDJĘCIA]

Sport Spotkanie w ramach 4. kolejki III ligi makroregionalnej kobiet rozegrały piłkarki KA 4. W Pakosławiu podejmowały Ladies Football Academy Szczecin.

Ekipa ze Szczecina strzeliła bramkę w 14. minucie po nieporozumieniu w szykach obronnych przy wyprowadzaniu piłki.

Ewidentny nasz, niewymuszony błąd. Sprezentowaliśmy rywalkom bramkę - przyznał po spotkaniu Filip Kolasa, trener KA 4.

Wynik 0:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron drużyna gości zanotowała kolejne dwa trafienia. Bliska strzelenia bramki dla KA 4 była Aleksandra Jasiak. Po jej uderzeniu, piłka odbiła się od poprzeczki.

Nie wiem, jak do tego meczu podejść, czy się lekko zaśmiać, czy płakać. To był słaby mecz w naszym wykonaniu - zauważył Filip Kolasa. - Musimy sobie wytłumaczyć, czemu jest taka dyspozycja zespołu. Trzeba wyróżnić Agatę Polowczyk, u niej było widać wolę walki i chęć zwycięstwa. Reszta zespołu praktycznie nie podjęła walki, unikała gry, coś dzisiaj u nas nie zaiskrzyło. Nie chcieliśmy z siebie dać z siebie wszystko. Zespół ze Szczecina pokazał, że przyjechał powalczyć, ale myślę, że mogliśmy z nimi nawiązać wyrównaną walkę.

KA 4 resPect - Ladies Academy Football Szczecin 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Marta Filipowicz (14'), 0:2 Katarzyna Piotrowska (49'), 0:3 Maria Nowak (60')
Skład KA 4: Dworniczak - Roszkowiak, Polowczyk, Nowak, Łagoda, Kołodziejczak, Andrzejczak, Chuda, Bańkowiak, Podworska, Jasiak
Skład Ladies Academy Football Szczecin: Kaszewska - Włodarczyk, Wytlib (78' Hryncewicz), Tarnowska, Witoń, Piotrowska, Nowak (70' Węgielnik), Kurlapska, Hejnowska (75' Szczepańska), Filipowicz, Bojaczuk (60' Lehmann)