Sparta wyeliminowała Wisłę Borek Wlkp.

Sparta wyeliminowała Wisłę Borek Wlkp. - Zdjęcie główne

Piotr Wawrzyniak i Tomasz Kokot zdobywali gole dla Sparty w pierwszej połowie meczu pucharowego w Borku Wlkp. (III runda - OZPN). To nie wystarczyło do wyeliminowania Wisły w regulaminowym czasie gry. \r\nO awansie „spartan” zadecydowały rzuty karne, wygrane 4:2. Po 90. minutach - 2:2 (0:2). Bohaterem konkursu „jedenastek” był Rafał Skrzypczak, a bezbłędnie wykonywali je: Piotr Łakomy, Piotr Wawrzyniak, Tomasz Skrzypczak i Tomasz Kokot. Sparta: Rafał Skrzypczak - Bartosz Kowalski (46’ Krzysztof Malcherek), Tomasz Skrzypczak, Bartosz Kaczmarek (65’ Alan Magnus), Piotr Wawrzyniak, Mateusz Pernak ((46’ Marek Jęsiek), Mariusz Frąckowiak, Kacper Zimny, Piotr Łakomy, Damian Bartkowiak, Tomasz Kokot.