Srebro Patrycji Twardowskiej

Srebro Patrycji Twardowskiej - Zdjęcie główne

Sześcioro lekkoatletów reprezentowało Kadeta Rawicz podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Ze srebrnym medalem wróciła ze Spały juniorka młodsza Patrycja Twardowska, zajmując w trójskoku drugie miejsce z nowym rekordem życiowym 11,91 m.

Wysokie 4. miejsce w skoku w dal zajął kolejny junior młodszy Kadeta, Mateusz Skrzypek, również poprawiając swoją "życiówkę" (6,46 m). Piątą lokatę w biegu na dystansie 300 metrów wywalczył Kacper Grzelczak. Tymoteusz Krzyżanowski (obecnie podopieczny Wiliama Rostka) startował w biegu na 60 metrów przez płotki, zajmując na tym dystansie 11. lokatę (8,64 s). W konkursie skoku w dal wystartowała Aleksandra Jędryczka, która zakończyła zmagania na 15. lokacie.

- Bardzo udany występ zaliczyli w spalskiej hali lekkoatletycznej Kadeci - powiedziała trenerka Kadeta Rawicz. - Większość uzyskała ponownie rekordy życiowe, a Patrycja zdobyła srebrny medal. Mogę powiedzieć, że juniorzy młodsi mieli bardzo udany sezon halowy. Teraz został nam jeszcze start Przemka Waścińskiego.