Sukces Awdańca w Pudliszkach

Sukces Awdańca w Pudliszkach - Zdjęcie główne

Awdaniec nie przegrał czwartego kolejnego meczu. Podzielił się punktami w drugim z rzędu. W Pudliszkach, gdzie swoje mecze rozgrywa Krobianka zremisował 1:1. Od 15 minuty grał w osłabieniu. \r\n\r\nCzerwoną kartką został ukarany H. Kaliciński, który faulował wychodzącego sam na sam z bramkarzem - Tomczaka. Gospodarze zamienili rzut wolny na wyrównującego gola. Wynik otworzył Cieplik już 5 minucie. Kontuzjowany opuścił plac gry jeszcze przed przerwą.- W drugiej części nasze akcje były groźniejsze - uznał trener zespołu gości, R. Babierczuk. - Gdyby nie to, że graliśmy w osłabieniu, to wygralibyśmy ten mecz. Z jednego punktu też trzeba się jednak cieszyć. Odniesiony w takich okolicznościach jest dla nas sukcesem.

\r\n(teka)

\r\nKrobianka Krobia - Awdaniec Pakosław 1:1 (1:1) 0:1 - Cieplik (5’), 1:1 - Cebulski (15’) Krobianka: Sobczak - Biernat, Kendzia, Duda, Rosik, Cebulski, Naskręt, Kubiak (65’ Kaźmierczak), Tomczak, Krzyżosiak, Knap (65’ Urbański) Awdaniec: Ławniczak - Sordon, Szwarc (85’ R. Spychalski), Jakubowski, H. Kaliciński, Gorszki, Krzyżosiak, Kapała, Kaczmarek, Cieplik (40’ K. Kaliciński), A. Spychalski