Świetne występy judoków. UKS Szóstka Rawicz oraz UKS JuJitsu i Judo Miejska Górka z medalami na Mistrzostwach Wielkopolski

Sport Do gminy Przemęt udali się najlepsi wielkopolscy judocy. O medale w mistrzostwach województwa wielkopolskiego rywalizowali przedstawiciele dwóch klubów z powiatu rawickiego - UKS Szóstka Rawicz oraz UKS JuJitsu i Judo Miejska Górka.

Siedmioosobową ekipę wystawiła UKS Szóstka Rawicz. Wszyscy reprezentaci klubu wywalczyli miejsca na podium.

Lena Jankowiak wygrała kategorię wiekową U12 oraz U14 (57kg). Złoto wywalczyły również: Ewelina Kempa (4 wygrane walki) oraz Julia Norman (5 wygranych walk). Pozostali reprezentanci klubu uplasowali się na najniższym stopniu podium. Byli to: Marta Juszkowska, Brayan Eliasz, Piotr Kędzia i Amelka Jurdeczka.

Do gminy Przemęt udali się także judocy z UKS JuJitsu i Judo w Miejskiej Górce. Również przywieźli wiele medali.