Szewa Gostyń - Sarnowianka Sarnowa

Szewa Gostyń - Sarnowianka Sarnowa  - Zdjęcie główne

W ostatnim meczu sezonu 2009/2010 Sarnowianka Sarnowa przegrała w Gostyniu z Szewą 1:3. Drugiego gola straciła 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry. \r\n\r\nJanaszek faulował w polu karnym Zelińskiego, a wprowadzony w II połowie Bogusz tylko wykonał wyrok. Szewa - Sarnowianka 3:1 (1:1). 1:0 - Staryczenko (17’), 1:1 - Dolata (28’), 2:1 - Bogusz (85’) z rzutu karnego po faulu Janaszka na Zielińskim, 3:1 - Zieliński (90’). Szewa: Dziubałka - M. Andrzejewski, Juska (55’ P. Andrzejewski), Naskręt, Górski (65’ Bogusz), Staryczenko, Wasielewski, Fajczyk, Brandys, Sulgostowski, Zieliński. Sarnowianka: Frąszczak - Nowak, Janaszek, Eliasz, Bujakiewicz, Pernak, Dolata, Jasiak, Szatkowski, Staniszewski, Figas (65’ Krenc).