TAEKWONDO. Puchar w Dolsku

TAEKWONDO. Puchar w Dolsku - Zdjęcie główne

12 zawodników z rawickiego klubu Taekwon-do wystartowało podczas Pucharu Polski w Dolsku. \r\n Najlepiej spośród podopiecznych Pawła Jóski spisała się Jagna Skorupka, która trzykrotnie stawała na podium Pucharu (1. miejsce techniki specjalne, 1. m układy formalne, 3. m walki kalaki). Trzy krążki wywalczył również Tomasz Rupociński (3. m układy formalne, 3. m walki ciągłe, 2. m walki przerywane). Bezkonkurencyjny w układach formalnych 10-7 cup był Jakub Mysłek, który pokonał blisko 20 rywali. Udany start zaliczył również Wojciech Pazoła, który zajął 2. lokatę w kategorii 6-3 cup układów formalnych. Tuż za nim znalazł się kolejny rawicki zawodnik, Kacper Bujakiewicz (3. m). Obaj wywalczyli również medale w technikach specjalnych. Kacper zdobył srebro, a Wojtek brąz. Na najniższym stopniu podium stanęli także: Zuzanna Wojtkowiak (techniki specjalne) i Wiktor Skorupka (układy formalne). - Swój pierwszy start w zawodach zaliczyli w Dolsku: Mateusz Elias, Dawid Siekierka, Marek Leciejewski, Piotr Radczyk oraz Jacek Ławniczak - powiedział Paweł Jóska. - Wszystkim moim zawodnikom chciałem pogratulować startu w tej imprezie oraz podziękować Damianowi Sierpowskiemu, Robertowi Betce oraz Natalii Nowickiej za pomoc przy wyjeździe na zawody.