Udany Szok Cup 2017

Udany Szok Cup 2017  - Zdjęcie główne

W marcu na sali przy Gimnazjum w Bojanowie odbyły się trzy turnieje piłkarskie o puchar firmy T&T.

Rywalizowano w trzech grupach wiekowych. W sobotę (11 marca) rywalizowali zawodnicy z kategorii „orlik”. Bezkonkurencyjna w tym przedziale wiekowym okazała się Rawia Rawicz, która w decydującym meczu pokonała zespół Szoku 4:3. W niedziele 12 marca odbył się turniej „młodzików”. - Nasi chłopacy byli bezkonkurencyjni i z kompletem punktów zajęli pierwsze miejsce - tłumaczył trener Szoku Tomasz Rybarczyk. Sukces młodszych kolegów powtórzyli tydzień później trampkarze, którzy również uplasowali się na najwyższym stopniu podium. W turniejach rozgrywanych w Bojanowie wystartowało łącznie 17 ekip, zagrało 152 młodych adeptów piłki nożnej, wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, puchary oraz ciepły posiłek. Sędzią głównym zawodów był Kacper Sprutta. Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, a szczególnie firmie T&T Jankowiak, Jańczak.