Autor: | Zdjęcie: udostępnione przez M. Tyczyńskiego

Udany występ wojowników z Centrum Taekwondo Dębno Polskie na XI Międzynarodowych Mistrzostwach Taekwondo w Grodzisku Wielkopolskim - Zdjęcie główne

foto udostępnione przez M. Tyczyńskiego

Sport W Grodzisku Wielkopolskim odbyły się XI Międzynarodowe Mistrzostwa Taekwondo. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z Centrum Taekwondo Dębno Polskie.

W zmaganiach o puchar burmistrza Grodziska Wielkopolskiego wzięło udział około 80 zawodników i zawodniczek, nie tylko z Polski, ale i z Niemiec. Jak podkreśla Marek Tyczyński z Centrum Taekwondo Dębno Polskie, jego podopieczni wywalczyli 14 medali, w tym 7 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe.

CT Dębno Polskie w klasyfikacji drużynowej zajęło 2. miejsce. Puchar Mistrzostw zdobył Jakub Jarosz w kat +70 kg, wygrywając z Niemcem Maximilianem Schoch. Natomiast w kat. Poomse układów formalnych Puchar Technika Mistrzostw zdobyła Niemka Leonie Menz - informuje Marek Tyczyński.