Wilki Morskie zatopiły Rawię. Wysoka porażka w Szczecinie

Autor: | Zdjęcie: D. Bela (archiwum)

Wilki Morskie zatopiły Rawię. Wysoka porażka w Szczecinie - Zdjęcie główne

Marcin Matuszewski był najskuteczniejszym zawodnikiem Rawii w Szczecini | foto D. Bela (archiwum)

Sport Rawia Rawag Rawicz udała się na wyjazd do Szczecina. Rywalizowała z miejscowymi Wilkami Morskimi.

Przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji. Po pierwszej kwarcie prowadzili siedemnastoma punktami, a po drugiej jeszcze je powiększyli. Do szatni oba zespoły schodziły przy stanie 56:27.

W trzeciej kwarcie padł remis. Gospodarze w ostatniej kwarcie podkręcili tempo. Ostatecznie, wygrali różnicą 44 punktów. Najskuteczniejszym zawodnikiem gości był Marcin Matuszewski. Rzucił 16 punktów.

Po czterech spotkaniach rawiczanie legitymują się bilansem 2:2.

Wilki Morskie Szczecin - Rawia Rawag Rawicz 93:49
Kwarty: 32:15, 24:12, 15:15, 22:7
Punkty dla Rawii: K. Górny - 5, M. Skupin - 7, G. Chorzępa - 2, A. Skupin - 2, J. Janowicz - 5, D. Jastrzębski - 0, M. Matuszewski - 16, P. Buliński - 0, M. Glapiak - 0, J. Polowczyk - 12