Wisła grała, Rawia wygrała

Wisła grała, Rawia wygrała - Zdjęcie główne

W ostatnim meczu na własnym boisku w rundzie jesiennej, Rawia Rawicz pokonała Wisłę Borek Wlkp. 3:0. Najjaśniejszym punktem zespołu Wojciecha Szumnego był Karol Danek. \r\nW pierwszej połowie obronił rzut karny wykonywany przez Gerarda Paszka (10’). Wisła przeważała od początku spotkania, ale bramkarz Rawii bronił bardzo pewnie, m.in. strzały Michała Kasprzaka (I połowa) i Tomasza Gawrońskiego (po przerwie). W najbliższą niedzielę (20 listopada), rawiczanie zmierzą się w Pakosławiu z Awdańcem. Początek meczu o godzinie 13.00.

\r\nRawia Rawicz - Wisła Borek Wlkp. 3:0 (3:0)

\r\n1:0 - Adam Pawlak (35’), 2:0 - Tomasz Leciejewski (40’), 3:0 - Szymon Andrzejczak (42’), samobójczy po dośrodkowaniu Adama Pawlaka

\r\nRawia: Karol Danek - Radosław Godziewski, Hubert Gill, Paweł Pobudek (75’ Wojciech Klima), Bartosz Materkowski, Mariusz Molka, Tomasz Leciejewski, Bartosz Machi (82’ Filip Kołeczko), Adrian Kociemba (78’ Krzysztof Paprocki), Adam Pawlak (58\' Piotr Pasieczny), Stanisław Kołeczko

\r\nWisła: Mateusz Osiewicz - Patryk Marciniszyn, Tomasz Gawroński, Szymon Andrzejczak, Sebastian Wawrzyniak, Arkadiusz Piotrowski (65’ Łukasz Hamrol), Michał Kasprzak (85’ Piotr Janowski), Sławomir Łączniak, Cezary Tomczak (75’ Tobiasz Pelczyk), Karol Andraszak, Gerard Paszek