Reklama

Wraca Powiatowa Liga LZS

Opublikowano:
Autor:

Wraca Powiatowa Liga LZS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport

Już w najbliższą niedzielę powracają rozgrywki w ramach Powiatowej Ligi LZS w Rawiczu. W Słupi Kapitulnej zaplanowano trzy spotkania.

LZS Sowy zagra z LZS Sobiałkowo, WOL-MET Zielona Wieś zmierzy się z LZS Pakosław, a LZS Słupia Kapitulna będzie rywalizowała z LZS Pomocno. Pauzuje: K.K. Service Golinka. Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Słupi Kapitulnej o godz. 9.30. 

W ramach przygotowań do sezonu LZS Pakosław rozegrał sparing z żeńską drużyną KA4 resPect. - Wynik takich spotkań jest sprawą drugorzędną, trenerzy skupili się na przećwiczeniu różnych wariantów gry swoich drużyn - podkreśla Jakub Piechocki, kierownik LZS Pakosław.  

Mecz przebiegł w przyjacielskiej atmosferze, obyło się bez fauli czy złośliwości. - Tempo meczu było dobre. Trenerzy skorzystali ze wszystkich swoich zawodników. Dla obu drużyn taka jednostka treningowa była bardzo korzystna. Jak się można domyślić, byliśmy zespołem silniejszym fizycznie, z kolei nasze koleżanki prezentowały się lepiej technicznie i taktycznie. Życzymy im powodzenia jak już wrócą ich rozgrywki, a my szykujemy się na ciężką walkę, bo w tym roku mierzymy w mistrzostwo naszej ligi - dodaje Jakub Piechocki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE