Wróciły z brązowymi medalami

Wróciły z brązowymi medalami - Zdjęcie główne

Sporym sukcesem dla koszykarek MUKS „Szok” Bojanowo zakończył się udział w IV Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Głogowa. Podopieczne Macieja Ratajczaka, w rywalizacji rocznika 2003 i młodsze, zajęły trzecie miejsce na 8 startujących zespołów.

W zmaganiach w Głogowie udział wzięły ekipy z: Wrocławia, Polkowic, Kłecka, Ostrowa Wlkp., Głogowa, Przylepu oraz Bojanowa. Drużyna „Szoku” rozegrała 5 spotkań, wygrywając trzy z nich.

Koszykarki z Bojanowa wyróżniono również za indywidualne osiągnięcia. Julia Mikołajczak została wybrana do najlepszej piątki turnieju. Najlepszą zawodniczką „Szoku” została Julia Świrbutowicz. Natomiast najmłodszą zawodniczką imprezy okazała się Zofia Ratajczak.