Wszyscy rawiczanie z medalami

Wszyscy rawiczanie z medalami - Zdjęcie główne

Jak co roku w Sulechowie zorganizowany został Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej „Zostań Akrobatą”. W zmaganiach, które odbyły się na początku kwietnia, udział wzięli także zawodnicy z rawickiej sekcji akrobatyki sportowej.

Łącznie w zawodach brało udział ponad 250 uczestników z 14 klubów, które reprezentowały województwa: dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie. Rawicka reprezentacja CRC spisała się w Sulechowie bardzo dobrze. - Pomimo dużej konkurencji, wszyscy nasi zawodnicy zdobyli medale - cieszyła się trenerka CRC Rawicz Magdalena Chudzińska-Nowak. Wszyscy rawiccy zawodnicy wystąpili w klasie „młodzik”. W „ćwiczeniach indywidualnych” startowało 21 dziewcząt, a bezkonkurencyjna okazała się Wiktoria Wrotyńska, wygrywając z dużą przewagą punktową. W tej samej kategorii brązowy medal zdobyła Katarzyna Fogt. W „dwójkach” dziewcząt udział brało 17 par. Tu na drugim stopniu podium rywalizację zakończyła para Wiktoria Głuszko i Olga Kononowicz. W zmaganiach udział wzięli także chłopcy. W kategorii „czwórek” okazali się najlepsi, zdobywając złote medale. Wystąpili w składzie: Michał Piotrowski, Szymon Mieczkowski, Jakub Staśkiewicz i Leonard Borowicz