Wygrywają minimalnie z outsiderem

Wygrywają minimalnie z outsiderem - Zdjęcie główne

Dębnianie, uskrzydleni ostatnim zwycięstwem nad Koroną Piaski, na ostatni mecz pojechali do Święciechowy. Niedzielni gospodarze praktycznie już pogodzili się z faktem, że po rundzie wiosennej będą musieli pożegnać się z leszczyńską A klasą.

Kormoran w tym sezonie wygrał zaledwie raz (w sierpniu 3:2 z Sarnowianką) i raz zremisował. Pozostałe spotkania przegrywał, podobnie było minionej niedzieli. Mecz na dobrą sprawę mógłby skończyć się po 10 minutach. Pierwszego gola w 6. minucie strzelił Łukasz Bojdo. Dwie miuty później rywale dorpowadzili do wyrównania, natomiast już w 10. minucie wynik spotkania na 2:1 ustalił Marcin Antoniak.

Kormoran Święciechowa - Pelikan Dębno Polskie 1:2 (1:2)

Pelikan: Tomasz Buchała - Patryk Juskowiak (68'Jakub Ryznar), Tomasz Ekstedt, Andrzej Nowak (55'Konrad Szymankiewicz), Kacper Szczęsny (60'Bartosz Heliński), Bartłomiej Chociaj, Michał Izydorczak, Adrian Kaiser, Marcin Antoniak, Łukasz Bojdo (15'Kamil Duda), Bartłomiej Guzy