Wysoko, przekonująco, efektownie. Awans Ruchu do ligi okręgowej

Wysoko, przekonująco, efektownie. Awans Ruchu do ligi okręgowej - Zdjęcie główne

Bardzo efektownie zakończyli tegoroczne zmagania w A klasie piłkarze Ruchu Bojanowo.

Podczas ostatniego meczu sezonu, pewni awansu bojanowianie, wysoko pokonali ekipę Mas Rol Spławie. Blisko było rezultatu dwucyfrowego, jednak ostatecznie wynik zatrzymał się na 9:0. Początek spotkania nie zwiastował takiego pogromu. Dopóki goście mieli siły, byli w stanie odpierać ataki rywali. Do przerwy Ruch prowadził „tylko” 2:0, po dwóch trafieniach Marka Lutowicza. Prawdziwy festiwal strzelecki zaczął się po przerwie. Co kilka minut bramkarz drużyny ze Spławia musiał wyciągać piłkę z siatki. Dobry mecz rozegrał Marek Lutowicz, który po przerwie dołożył dwa kolejne trafienia. Po końcowym gwizdku drużyna i działacze Ruchu świętowali awans do klasy okręgowej. Nie obyło się także bez tradycyjnego palenia marynarki prezesa. Podczas zwycięskiej fety nie było niestety trenera bojanowian - Jacka Ulmana, z którym w następnym numerze "Życia Rawicza" zamieścimy obszerną rozmowę.

Ruch Bojanowo - Mas Rol Spławie 9:0 (2:0)

1:0 - Marek Lutowicz (15'), 2:0 - Marek Lutowicz (35'), 3:0 - Zbigniew Lipowicz (65'), 4:0 - Grzegorz Potoczny (68'), 5:0 - Marek Lutowicz (72'), 6:0 - Ryszard Lipowicz (75'), 7:0 - Mateusz Poprawski (78'), 8:0 - Marek Lutowicz (85'), 9:0 - Waldemar Grygowski (87')