Wywalczyli medale na Mistrzostwach Polski

Wywalczyli medale na Mistrzostwach Polski - Zdjęcie główne

W sobotę w Mysłowicach odbywały się Mistrzostwa Polski Ju Jitsu Fighting. W imprezie wystartowało czworo zawodników UKS Ju Jitsu i Judo Miejska Górka. Wszyscy wywalczyli medale.

Na najwyższym stopniu podium wśród seniorów stanął Michał Łysiak w kategorii do 77 kg. Wśród zawodników do 60 kg, w kategorii U18, triumfował Oskar Szczęsny. Na drugiej lokacie uplasowali się: Marlena Gryczka (-57 kg, U16) i  Jakub Polaszek (+73 kg, U16). - Wszystkie wyniki cieszą, a szczególnie rezultat Michała Łysiaka. W tym roku kończy przygodę z młodzieżowcami czyli do lat 21. Od stycznia przyszłego roku będzie seniorem. To pierwsze miejsca otwiera mu "furtkę" do seniorskiej kadry i najbardziej prestiżowych zawodów - podkreśla Arnold Ratajski, trener UKS Ju Jitsu i Judo Miejska Górka.