Zabrakło szczęścia

Zabrakło szczęścia - Zdjęcie główne

Jedyny reprezentant powiatu w rozgrywkach IV ligi przegrał 5 mecz na własnym boisku. Sparta Miejska Górka remisowała ze Stalą Pleszew do 90 minuty. \r\n\r\nNie pomogło jej uderzenie Łakomego z 25 metrów (81\'). 4 minuty później na boisko wszedł Bandosz, który w trafił w doliczonym czasie gry. Goście zgarnęli całą pulę. - W Słupcy szczęście pozwoliło nam wygrać mecz w doliczonym czasie gry. Tym razem stało się odwrotnie, tego szczęścia nam zabrakło - podsumował pojedynek ze Stalą prezes klubu, T. Błochowiak. „Spartanom” pozostał do rozegrania ostatni mecz rundy jesiennej. W najbliższy czwartek zagrają Kleczewie, na boisku lidera. W niedzielę (14.11), w rozgrywanej awansem, 1 kolejce rundy rewanżowej Sparta zagra w Kole z tamtejszą Olimpią.

\r\n(teka)

\r\nSparta Miejska Górka - KS Stal Pleszew 1:2 (0:1) 0:1 - Kosiński (31’) z rzutu karnego po faulu Skrzypczaka na Chojnackim, 1:1 - Łakomy (81’), 1:2 - Bandosz (90’) Sparta: Skrzypczak - Waresiak (62’ Kozak), Dechnik (62’ Masełkowski), B. Kowalski, P. Kowalski, Kaczmarek, Łakomy, Kluczyk, Frąckowiak (66’ Bartkowiak), Piotrowski (76’ Zimny), Kokot. Stal: Kuświk - Wieczorek, Zaworski, Benuszak (85’ Bandosz), Ulbrycht, Jańczak, Laskowski (66’ Wandzel), Mann, Skrzypczak, Chojnacki, Raczyk