Reklama

Odlotowe Agentki zwyciężyły. Siatkarski Dzień Kobiet w Sarnowie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Siedem kobiecych drużyn przystąpiło do turnieju siatkarskiego w Sarnowie. Impreza odbyła się po raz dwudziesty. Nie brakowało efektownych akcji, ataków i pięknych obron.

Reklama

Do zmagań w piątkowy wieczór (24.03.2023), w sali szkoły w Sarnowie, przystąpiły zespoły: UKS I, UKS II, Sarenki, Odlotowe Agentki, Aniołki Charliego, Terminatorki oraz Spóźnione. Ekipy podzielono na dwie grupy. W nich zagrano w systemie każdy z każdym - do dwóch zwycięskich setów.

Mecze odbywały się jednocześnie na dwóch boiskach. Nie brakowało zaciętych spotkań, ataków, plasów, kiwek i pięknych obron. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali sędziowie. 

O zwycięstwo w turnieju rywalizowały zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach. Odlotowe Agentki wystąpiły w pięcioosobowym składzie. To im jednak nie przeszkodziło w odniesieniu sukcesu. Za nimi uplasowały się Sarenki. Jak przyznała jedna z organizatorek, w dwudziestoletniej historii imprezy - ten zespół tak dobrego miejsca nie zajął. Trzecią lokatę wywalczyły Aniołki Charliego. Pokonały w meczu o brąz Terminatorki. 

Na uczestniczki imprezy czekały dyplomy, statuetki, a na trzy czołowe ekipy - medale. Po zmaganiach nie zabrakło pysznych ciast i gorącej kawy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE