Sparta Miejska Górka w Centralnej Lidze Juniorek U-16
W pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorek U-16 Sparta udowodniła, że zasługuje na awans. Pokonała na wyjeździe MUKS BSS Stargard 12:0.
W sobotę (20 czerwca) drużyny miały zagrać w drugim spotkaniu barażowym. Rewanż nie doszedł do skutku. Ekipa ze Stargardu nie przyjechała do Miejskiej Górki.
- Chciałyśmy awans uzyskać na boisku. Żałujemy, że nie przyjechały - przyznała Agata Polowczyk, trenerka Sparty. - Za nami długi i ciężki sezon. W samej rundzie wiosennej dziewczyny rozegrały 22 mecze - dodała.
Przed zespołem z Miejskiej Górki nowe wyzwania. Porozmawialiśmy z trenerką i zawodniczkami. Szczegóły w materiale filmowym.
Komentarze (0)