Reklama

24h Rawicki Festiwal Sportu. Jakie będą utrudnienia dla kierowców i pieszych?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: D. Bela (archiwum)

24h Rawicki Festiwal Sportu. Jakie będą utrudnienia dla kierowców i pieszych? - Zdjęcie główne

Wjazd do centrum w czasie Rawickiego Festiwalu Sportu będzie się odbywał ul. 3 Maja | foto D. Bela (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już za 2,5 tygodnia rozpocznie się 24-godzinny Rawicki Festiwal Sportu. Na ten czas zostanie zmieniona organizacja ruchu w centrum miasta. Będą się musieli do niej zastosować piesi oraz kierowcy.

Reklama

Na plantach pojawią się biegacze i kijkarze. Jak co roku, na czas Rawickiego Festiwalu Sportu, dojdzie do zmiany organizacji ruchu w centrum. Zostanie ona wprowadzona od godziny 15.00 (w sobotę, 20 maja 2023 r.) do około godziny 17.00 (w niedzielę, 21 maja). 

- Gdy tylko ostatni zawodnik przebiegnie, od razu są działania podejmowane, by odblokować miasto - przyznaje Maciej Szymkowiak, dyrektor OSiR. 

Dojazd do centrum będzie możliwy od strony ronda im. Bronisława Lachowicza (ul. 3 Maja), natomiast wyjazd - jedynie ulicą 17 Stycznia (rondo im. ks. Zdzisława Zakrzewskiego). W tych miejscach pojawią się tam strażacy czy policjanci. Piesi z kolei będą mogli wejść w obręb plant specjalnymi śluzami.

- W zeszłym roku, po raz pierwszy, festiwal skumulował się z komuniami. W tym roku komunii, w terminie imprezy, nie ma - dodał Maciej Szymkowiak.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE