Zakończyła się już jedna z większych inwestycji gminy - budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Rozstępniewie i Gostkowie. Prace za ponad 4 mln zł zrealizowało konsorcjum firm Inkardo i Ekomax z Ostrowa Wielkopolskiego.
Obecnie trwa naprawa zniszczonej nawierzchni drogi powiatowej biegnącej przez Rozstępniewo. Roboty potrwają do końca miesiąca.
- Wykonawca musi jeszcze poprawić około kilometrowy odcinek w Gostkowie. Łącznie nowa nawierzchnia będzie położona na długości 2,5 kilometra - informuje Piotr Poprawa z miejskogóreckiego magistratu.
Komentarze (0)