Reklama

AKŻ Rawicz przekazał 200 kg karmy dla schronisk

Opublikowano:
Autor:

AKŻ Rawicz przekazał 200 kg karmy dla schronisk - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

 ŻUŻEL:  Zawodnicy Amatorskiego Klubu Żużlowego Rawicz zorganizowali akcję zbiórki karmy dla kilku schronisk. Na liście obdarowanych znalazła się także placówka w Rawiczu. 

W sobotę finał miała akcja zorganizowana przez AKŻ Rawicz.Początkowo planowano, że żużlowcy przekżą schronisku tyle karmy, ile punktów zdobędą podczas Speedway Amateur Best Pairs w Libercu. 

Reguła jest prosta - ile punktów, tyle kilogramów karmy dla zwierzaków w schroniskach! Marcin Dopierała, Przemek Gruszczyński i Tomasz Grocki pojadą dla schroniska w Rawiczu, a Paweł Wójcik, Artur Piotrowski i Tomasz Kowalski na konto schroniska w Częstochowie - informowali zawodnicy.

Zgodnie z zaplanowaną regułą, po zawodach zawodnicy uzbierali 15 kg karmy, których fundatorem był portal speedwaynews.pl. W internecia i wśród innych darczyńców nadal trwała zbiórka. Jej końcowym efektem było 200 kg karmy dla kotów i psów - z czego ponad 100 kg trafiło dzisiaj do schroniska w Rawiczu. 

Mimo, że zdobylismy 15 punktów, to nasi koledzy ze spedwaynews.pl przysłali nam paczkę, która ważyła 20 kg. Dalej co chwilę ktoś się dorzucał i tak wyszła chyba niezła suma - 200 kg - mówi w rozmowie z rawicz24.pl Marcin Dopierała z AKŻ Rawicz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE