Kładziony jest nowy asfalt na odcinku od skrzyżowania z ul. Zieloną do strzelnicy na byłym poligonie. Prace, które prowadzi firma Usługi Ogólnobudowlane Anna Chleboś mają kosztować 275 tys. zł. Jak informuje Centrum Informacji Burmistrza, remont ma się zakończyć w drugiej połowie maja br. jednak dzięki dobrej pogodzie ulica może być oddana do użytku znacznie szybciej.
- Wykonawca robót w pełni wykorzystał warunki atmosferyczne. Mamy nadzieję, że drugą połowę jezdni wykona w przyszłym tygodniu pod warunkiem, że pogoda na to pozwoli - mówi burmistrz Grzegorz Kubik.
Komentarze (0)