Reklama

"Bo wakacji nadszedł czas, wiele przygód czeka nas" (ZDJĘCIA)

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie wszystkich szkół w powiecie rawickim rozpoczęli dziś upragnione wakacje. Zanim to nastąpiło odebrali świadectwa ukończenia kolejnego etapu edukacji, pożegnali się z nauczycielami i koleżankami, czy kolegami z klasy.

W Szkole Podstawowej nr 4 w Rawiczu uroczyste zakończenie roku zorganizowano na boisku szkolnym. Wspaniałych wakacji życzyła wszystkim dyrektor Justyna Szajerka, ale odczytała także pisemne podziękowanie za ten rok szkolny skierowane do kadry i uczniów przez burmistrza Grzegorza Kubika.

- Ostatnie dwa lata pandemii zapewne na zawsze zostaną przez was zapamiętane jako bardzo ciekawy czas. Czas, w którym nauka przeniosła się do komputera. Okazało się, że komputer to nie tylko gry, Facebook, Instagram czy Tik Tok, ale komputer to również narzędzie do nauki. Jestem przekonany, że dobrze wykorzystacie zdobytą wiedzę i sami będziecie starać się odkrywać nowe rzeczy za pomocą najnowszej technologii. Z drugiej strony pamiętajcie o tym, że świat internetowy to nie wszystko. Nic nie zastąpi wspólnie spędzonych przerw między lekcjami, chwil na boisku szkolnym czy spotkań poza szkołą. Najczęściej to właśnie w szkole poznajemy przyjaciół, którzy są z nami przez całe życie. Warto o tym pamiętać. Życzę wam przepięknych słonecznych wakacji, odpoczynku od trudnego roku szkolnego i mnóstwa energii na nadchodzący rok - zaznaczał w liście Grzegorz Kubik.

Chociaż aż 147 uczniów odebrało dziś świadectwa z wyróżnieniem, ze względu na upalną pogodę, zdecydowano się nie wręczać ich na forum całej społeczności szkolnej, ale w klasach.

Podczas akademii uhonorowano jedynie tych, którzy reprezentując szkołę odnieśli znaczące sukcesy sportowe - głównie w lekkoatletyce i koszykówce. Doceniono także członkinie samorządu szkolnego oraz klubu wolontariatu.

Część oficjalną zakończył performance w wykonaniu uczniów różnych klas przygotowany przez Wiesławę Pospiech.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE