Reklama

BOJANOWO. Dziś rozbłyśnie świąteczna choinka

Opublikowano:
Autor:

BOJANOWO. Dziś rozbłyśnie świąteczna choinka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

W Bojanowie na rynku już od kilku dni stoi świąteczna choinka. Tradycyjnie rozświetlano ją podczas corocznego jarmarku bożonarodzeniowego, ale tym razem imprezy nie będzie. Symboliczne zapalenie lampek choinkowych odbędzie się dzisiaj o godzinie 16.30.

Krótką relację z wydarzenia będzie można obejrzeć na Facebooku na profilu Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji. Centrum przygotowało też dodatkowe świąteczne niespodzianki, by wprowadzić mieszkańców w odpowiedni nastrój. Przez cały świąteczny okres bojanowianie będą mogli sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem oraz w specjalnej bożonarodzeniowej "ramce".

Choć ze względu na pandemię, nie odbędzie się jarmark, Burmistrzowie nie zamierzają jednak rezygnować z corocznej tradycji, jaką były Mikołajki, Co roki ubrani w czerwone czapki roznosili po mieście słodkości i kalendarze na przyszły rok. - Ten zwyczaj zachowany, choć rozciągniemy go w czasie. Będziemy odwiedzać nasze instytucje i punkty handlowe przez cały tydzień – oczywiście z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego – podkreśla burmistrz Maciej Dubiel.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE