Reklama

Chcesz pracować w urzędzie? Gmina Rawicz szuka naczelnika

Opublikowano:
Autor:

Chcesz pracować w urzędzie? Gmina Rawicz szuka naczelnika - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Rawicz od kilku miesięcy poszukuje naczelnika ds. strategii, planowania i rozwoju. Do tej pory nikt się nie zgłosił. Konkurs na to stanowisko ogłoszono więc już po raz czwarty. 

Od połowy maja stanowisko naczelnika w rawickim urzędzie pozostaje nieobsadzone. Dotychczasowa szefowa wydziału - Celina Pilżys-Kosmatka, zmieniła pracę.

Pierwsze trzy próby znalezienia nowego szefa wydziału zakończyły się fiaskiem. Obecny nabór trwa do 9 lipca.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku naczelnika - poza wykształceniem wyższym w zakresie planowania przestrzennego, architektury czy kierunków pokrewnych - muszą legitymować się co najmniej 5-letnim stażem pracy (w tym 2-letnim w administracji) oraz rozległą wiedzą z zakresu funkcjonowania samorządu terytorialnego.

Jak zaznacza burmistrz Grzegorz Kubik, kluczowa jest także znajomość ustaw o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, prawa budowlanego i ochrony środowiska, ustawy o rewitalizacji, kodeksu postępowania administracyjnego oraz rozporządzeń wykonawczych w sprawie ewidencji gruntów i budynków. 

- Jesteśmy gminą, która w ostatnich latach skutecznie się rozwija, dużo inwestuje, pozyskuje rządowe i unijne dotacje, co powoduje, że wiele się u nas dzieje, szczególnie w kontekście inwestycji - uważa Grzegorz Kubik. - Nie zwalniamy tempa i poszukujemy osoby, która chce podjąć się pracy w dobrym zespole.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE